Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme.

Provádíme revize a elektrikářské práce jako např. nové elektrické instalace, inteligentní domy, opravy, výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů, připojení spotřebičů (např. varné desky, digestoře apod.), realizace odběrného místa až po instalace v bytech nebo průmyslových objektech.

V naší prodejně vám rádi poradíme, posloužíme, seženeme, co nemáme objednáme, dodáváme instalační materiál, spotřebiče, osvětlení, LED vše co potřebujete. 

                                        Jsme tu pro Vás!

KONTAKT

DURAN ELEKTRO s.r.o.
Jana Kouly 1349
282 01 Český Brod
+420 736 483 588 
info@duran-elektro.cz
IČ 02283166, DIČ CZ02283166

 

Zobrazit na mapě.

Přihlášení

Společnost DURAN ELEKTRO s.r.o.

Vítáme Vás na našich stránkách, vy jste si našli nás a teď my jsme tu pro Vás.

Jsme firma se sídlem v Českém Brodě Jana Kouly 1349, najdete nás i Říčanech u Prahy a působíme po celém středočeském kraji a v Praze.

Jsme rádi že se obracíte na naší firmu! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Víme, že je stále možnost něco zdokonalit a tak se snažíme být o krok napřed před svou konkurencí. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využíváte opakovaně.

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na zákazníka, abychom byli k Vám blíže tak kromě elektrorevizí, elekromontáží, jsme nově otevřeli v Českém Brodě obchod s elektromareriálem.

Doufáme, že to oceníte a budete s nabídkou služeb nadále spokojeni. Využijte našich služeb i Vy a sami budete moci posoudit naše kvality.
Děkujieme

DURAN ELEKTRO s.r.o.

Jana Kouly 1349
282 01 Český Brod
IČ 02283166 DIČ CZ02283166  
Kontaktní osoba Radovan Dušek 
Tel.: +420 736 483 588
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 217329