Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme.

Provádíme revize a elektrikářské práce jako např. nové elektrické instalace, inteligentní domy, opravy, výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů, připojení spotřebičů (např. varné desky, digestoře apod.), realizace odběrného místa až po instalace v bytech nebo průmyslových objektech.

V naší prodejně vám rádi poradíme, posloužíme, seženeme, co nemáme objednáme, dodáváme instalační materiál, spotřebiče, osvětlení, LED vše co potřebujete. 

                                        Jsme tu pro Vás!

KONTAKT

DURAN ELEKTRO s.r.o.
Jana Kouly 1349
282 01 Český Brod
+420 736 483 588 
info@duran-elektro.cz
IČ 02283166, DIČ CZ02283166

 

Zobrazit na mapě.

Přihlášení

Zajišťujeme veškeré Výchozí, pravidelné a mimořádné elektro revize do 1000V.

  • Průmyslových objektů, výrobních závodů, zemědělských objektů, kanceláří.
  • Rodinných domů, nebytových prostorů, novostaveb, stavební přípojky.
  • Hromosvodů.
  • V neposlední řadě průmyslových strojů, ručního nářadí, kancelářské techniky, PC, domácích spotřebičů.

Elektrorevize provádíme po telefonické nebo písemné dohodě, revize většího rozsahu časově plánujeme na více etap. Následně vypracujeme revizní zprávy. V průběhu elektrorevize je zákazník upozorněn na případné nedostatky, které je možné před sepsáním revizní zprávy odstranit a předejít tak dalším časovým prodlevám.

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné zdravotní úrazy. Využijte proto našich schopností a dovedností a nechte si od nás odborně změřit v pravidelných periodách požadovanou elektroinstalaci, pracovní stroje, spotřebiče,či hromosvod.