Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme.

Provádíme revize a elektrikářské práce jako např. nové elektrické instalace, inteligentní domy, opravy, výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů, připojení spotřebičů (např. varné desky, digestoře apod.), realizace odběrného místa až po instalace v bytech nebo průmyslových objektech.

V naší prodejně vám rádi poradíme, posloužíme, seženeme, co nemáme objednáme, dodáváme instalační materiál, spotřebiče, osvětlení, LED vše co potřebujete. 

                                        Jsme tu pro Vás!

KONTAKT

DURAN ELEKTRO s.r.o.
Jana Kouly 1349
282 01 Český Brod
+420 736 483 588 
info@duran-elektro.cz
IČ 02283166, DIČ CZ02283166

 

Zobrazit na mapě.

Přihlášení

V našich službách Vám nabízíme novou elektro instalaci, nebo rekonstrukci starých elektrických rozvodů.

  • Průmyslových objektů, výrobních závodů, zemědělských objektů, kanceláří.
  • Rodinných domů, nebytových prostorů, novostaveb, stavební přípojky, zvýhodněné tarify, přihlášky.
  • Hromosvody
  • Připojení spotřebičů např. sporák, varné desky, digestoře...
  • Slaboproud EZS EPS, STA, PC - Vypracování projektové dokumentace
  • Vlastní prodejna elektromateriálu, světelných zdrojů, kabelů instalačních prvků,...

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. nové elektrické instalace, inteligentní domy, opravy, výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů. připojení spotřebičů, jako jsou například varné desky, digestoře apod., úpravy bytových elektroinstalací, přihlášky, realizace odběrného místa až po nové instalace v bytech nebo průmyslových objektech. S možností vypracování projektové dokumentace, popřípadě dokumentace skutečného provedení. Také nabízíme opravy a nové instalace hromosvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže, hromosvody či revize.

Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru s platným osvědčením státem stanovené zkoušky.

Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.